DZIEŃ ŚW. WALENTEGO

Dzień 15 lutego w Przedszkolu „U Lolka” stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak przyjemnie i wesoło jest Nam razem. Tego dnia w całym przedszkolu dominował kolor czerwony. Wszyscy mieliśmy czerwone ubranka i opaski z serduszkami na głowach, a w powietrzu fruwały czerwone balony. Nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i tańców. Dzieci wykonały również walentynkowe serca, aby obdarować najbliższych.

Uroczystość zakończyła się pysznym deserem, który był oczywiście w kolorze czerwonym. Walentynkowy czas sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu.

Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko pluszowe serduszka i kolorowe kartki. Ważniejsza jest bowiem życzliwość, sympatia i szacunek okazywany drugiemu człowiekowi każdego dnia.