Jasełka

22.12.2016r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie jasełkowe grup Iskierki oraz Koniczynki.

Ksiądz Dyrektor Tadeusz Białous uroczyście powitał zebranych gości oraz złożył świąteczno-noworoczne życzenia. Następnie nadszedł czas na część artystyczną. Mali artyści pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowały wspaniałe przedstawienie.

Dzieci zaprezentowały historię narodzin Jezusa jak prawdziwi aktorzy. Swój występ wzbogaciły śpiewem kolęd, do którego włączyli się wszyscy zebrani, m.in.: biskup Jerzy Mazur, pan prezydent miasta Tomasz Andrukiewicz oraz rodzice.

Po występie dzieci głos zabrał Jego Ekscelencja Jerzy Mazur, który podziękował dzieciom za piękne przedstawienie. Pan prezydent złożył na ręce dzieci podarunki dla przedszkola i wyraził wielką radość z obecności wśród społeczności przedszkolnej na tak doniosłym wydarzeniu.

Następnie wśród łez wzruszenia wszyscy przełamali się białym chlebem składając sobie najserdeczniejsze życzenia.