Konkurs plastyczny

Po raz drugi został zorganizowany w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu „U Lolka” Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II i dzieci”. Celem konkursu było m.in.: przybliżenie najmłodszemu pokoleniu wiedzy o życiu i nauczaniu Papieża Polaka, kształtowanie postawy wdzięczności za dar życia i świętości Jana Pawła II, integracja nauczycieli, rodziców i dzieci wokół wartości wychowawczych zawartych w papieskim nauczaniu oraz rozbudzanie twórczej postawy przedszkolaków. Na konkurs wpłynęły 34 piękne prace plastyczne wykonane przez dzieci 3,4,5 i 6-letnie z ełckich przedszkoli.

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym, ich rodzicom i opiekunom. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i mamy nadzieję, że nasz Patron św. Jan Paweł II jest dumny z pokolenia małych Polaków, o których mówił: „ …. dzieci, wiosna życia, zadatek przyszłości każdej dzisiejszej ojczyzny”. Dziękujemy nauczycielom, którzy swoim podopiecznym przekazują wartości wychowawcze zawarte w papieskim nauczaniu.