Przedszkolaki „U Lolka” bawią się w sali zabaw „Tęcza”

W dniu 26 lutego odebraliśmy nagrodę otrzymaną za zajęcie drugiego miejsca w konkursie bożonarodzeniowym zorganizowanym przez Rozmaitości Ełckie, w postaci dwugodzinnej zabawy w sali zabaw „Tęcza”.

Po obfitym śniadaniu wszystkie dzieci pod opieką wychowawczyń oraz rodziców wybrały się do sali zabaw. Wyjazd był pełen emocji i wrażeń, zwłaszcza dla niektórych przedszkolaków, ponieważ była to ich pierwsza przejażdżka autokarem.

Na miejscu dzieci zostały powitane przez animatorki z „Tęczy”, które zaprosiły przedszkolaków do zabawy. W sali zabaw dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. basenu z tysiącem kulek, który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły pokonywać różne tunele i labirynty, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków, itp.. Ogromną radość wywołała również fontanna baniek mydlanych. Miłą niespodzianką było malowanie twarzy. Cała zabawa przebiegała przy znanych dzieciom melodiach. Czas minął nam miło i radośnie. Zadowolone, lekko zmęczone i usatysfakcjonowane dniem pełnym wrażeń, dzieci wróciły do Przedszkola, gdzie z nadzwyczajnym apetytem zjadły obiad i udały się na odpoczynek.

Za wspaniałą zabawę bardzo dziękujemy i zapewniamy, że jeszcze tu wrócimy – zobacz zdjęcia
Dziękujemy również opiekunom za pomoc i wspólną zabawę z naszymi pociechami.