Przedszkole Katolickie „U Lolka” otrzymało Certyfikat Przedszkole Przyjazne Rodzinie

Przedszkole Katolickie „U Lolka” im. Jana Pawła II w kwietniu 2016 r przystąpiło do programu „Przedszkole Przyjazne Rodzinie”, koordynatorem programu jest Dorota Supińska.

Przystępując otrzymaliśmy Certyfikat, który jest znakiem, że w danej placówce wartości rodzinne są uznawane, a rodzice będą wspierani w procesie wychowawczym.

Jego celem jest uczynienie z przedszkola miejsca przyjaznego rodzinie, tzn. takiego, w którym dostrzegana i respektowana jest jej wartość i rola w rozwoju osobowym człowieka.

Szanowni Państwo, aby otrzymany Certyfikat zachować, należy w ciągu roku przedszkolnego 2016/2017 przeprowadzić różnego rodzaju przedsięwzięcia promujące życie rodzinne, do których będą zapraszani również rodzice naszych przedszkolaków.

Liczymy na Państwa wsparcie.

Wychowawcy Grup