Rodzinny Piknik

Zapraszamy na Rodzinny Piknik Katolickiego Przedszkola „U Lolka” kolejką wąskotorową na zakończenie roku przedszkolnego 2018!

Zapraszamy na wycieczkę zabytkową kolejką wąskotorową, która odbędzie się 29 czerwca (piątek).
Koszt od osoby 15zł.

Prosimy o zabranie ze sobą: koc, koszyczek piknikowy i obowiązkowo uśmiech i radość 🙂

W programie:

• ognisko,
  • piknik,
  • konkursy i zabawy,
  • muzyka.

Harmonogram wycieczki:

• 8:50 – zbiórka na stacji wąskotorowej (ul. Wąski Tor 1, 19-300 Ełk),
  • 9:00 – odjazd z Ełku,
  • 9:45-12:15 – czas wolny (zwiedzanie okolicy, piknik, ognisko + kiełbaski, zabawy…),
  • 12:15 – odjazd z Sypitek,
  • 13:00 – zakończenie wycieczki na stacji Ełk Wąskotorowy.

Kto może jechać?
Dziecko z przedszkola, rodzeństwo, rodzice, dziadkowie (obowiązkowo dziecko wraz z opiekunem pełnoletnim!).

Propozycja jest skierowana do starszych dzieci. Na wyraźną prośbę rodziców możliwy wyjazd dzieci z grupy Pszczółki i Słoneczka.

Aby uzyskać więcej informacji proszę pytać – p. Edyta Wielgat z grupy Aniołków.