Spotkanie z Świętym Mikołajem w Katolickim Przedszkolu „U Lolka”

W poniedziałek 7 grudnia 2015r. do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj, ubrany był w tradycyjną czerwono-złotą mitrę i ornat biskupi. W asyście ks. dr Tadeusza Białousa przyniósł prezenty i cudownie pachnącą lasem żywą choinkę.

Dzieci z grupy „Koniczynki” i „Aniołki” zaprezentowały piosenkę „Mikołaj Święty”, która sprawiła mu wiele radości.
Następnie Święty wręczał każdemu dziecku prezent w postaci zabawek i słodkości, również każda z pań otrzymała upominek od Mikołaja, co było bardzo miłe.

Dzieci bardzo przeżyły spotkanie ze Św. Mikołajem, był to dzień pełen pozytywnych przeżyć i emocji. Na koniec uwieczniliśmy spotkanie na wspólnej fotografii, aby rodzice mogli oglądać zdjęcia na stronie internetowej i wspólnie cieszyć się z mikołajek.