Uroczystość Narodowego Święta Niepodległości.

Dnia 15.11.2016r. nasi wychowankowie uczestniczyli w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Dzieci z grup „Iskierki” oraz „Koniczynki” przygotowały wspaniałą oprawę tego ważnego dnia. Małych artystów mogliśmy podziwiać w tańcu „Polonez” oraz wysłuchać w ich wykonaniu wierszy i piosenek związanych z tym świętem.

Ważnym akcentem uroczystości było wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego. Warto podkreślić, że każde, nawet najmniejsze dziecko, z wielkim zapałem śpiewało hymn narodowy. Jest to dla nas powód do dumy. Nasze przedszkolaki dużo wiedzą o Polsce, i jej historii. W piękny sposób potrafią przekazać swoją miłość do Ojczyzny.

Uwieńczeniem spotkania była inscenizacja do piosenki „Rozkwitały pąki białych róż” – wielu z obecnych ocierało łzy wzruszenia!