Wizyta przedszkolaków w radio Bayer Fm.

Dnia 07.10.2016 dzieci z grup Iskierki i Koniczynki w towarzystwie pań: Doroty Lagiery i Agaty Papież wzięły udział w audycji radiowej pt. „Ahoj Kapitanie! Kierunek Przedszkole”. Przedszkolaki opowiadały o zmianach zachodzących w przyrodzie jesienią, przekazały mnóstwo informacji co w tym czasie dzieje się w świecie roślin i zwierząt.

Dzieci przypomniały słuchaczom o polskim święcie obchodzonym 16 października, ustanowionym w hołdzie papieżowi – świętemu Janowi Pawłowi II. Następnie wzięły udział w quizie „Prawda czy fałsz”, dotyczącym faktów z życia Wielkiego Polaka. Przedszkolaki przekazały również informacje związane z uroczystościami przedszkolnymi, m.in.: poświęceniem i otwarciem nowego placu zabaw.