WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE „U LOLKA” W KARNAWALE

Bal karnawałowy to jedna z tradycji, na którą zarówno Panie, jak i dzieci czekają z niecierpliwością. Jest to czas przepełniony muzyką, zabawą, wieloma atrakcjami, a głównym elementem są kolorowe, pomysłowe przebrania, dzięki którym każdy przez chwilę może być zupełnie kimś innym.

Dnia 04.02.2016 r. w Przedszkolu „U Lolka” odbył się taki bal! I choć nie był to bal na sto par, dostarczył nam wielu przeżyć i radości. Już od rana w przedszkolu gromadziły się dzieci, które bardzo trudno było rozpoznać, stroje były niebanalne. Mogliśmy pobawić się biedroneczkami, tygryskiem, księżniczką, królem, policjantem, strażakiem, rycerzem, piratem, ale też Piotrusiem Panem, Królewną Śnieżką, Zorro, Spider Man’em. Jednak nie tylko Panie miały problem z rozpoznaniem dzieci, one również musiały się dokładnie przyjrzeć, która to nauczycielka wcieliła się w Smerfetkę, Chinkę czy Hinduskę.

Całość poprowadził pan Daniel Szejda, dzięki któremu bal był niesamowity. Kolorowe światła, bańki mydlane, muzyka grana i śpiewana na żywo, liczne zabawy z parach, w kole, z balonami to klucz udanej imprezy. Nikomu uśmiech nie znikał z twarzy, mimo przyjemnego zmęczenia.

To był cudowny dzień! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Zapraszamy do oglądania zdjęć z balu.

Ewa Podgórska, Edyta Wielgat, Dorota Górska