Wycieczka do Wioski Świętego Mikołaja i Mikołajki w przedszkolu

Na zakończenie wycieczki, dzieci miały możliwość zobaczenia szopki bożonarodzeniowej, gdzie oprócz figur świętej rodziny, mogły dotknąć żywych zwierząt, tj.: osiołek, koza, alpak. Następnie po pysznym obiedzie wyruszyliśmy do przedszkola. To był naprawdę udany dzień, dzieci były bardzo zachwycone i szczęśliwe, że mogły odwiedzić św. Mikołaja.

Natomiast dzieci z najmłodszych grup „Słoneczka” i „Pszczółki” z niecierpliwością oczekiwały Św. Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne.

Po takiej deklaracji Św. Mikołaj wszystkich obdarzył prezentami i obiecał, że za rok na pewno przedszkolaków odwiedzi.

Zdjęcia z wycieczki w galerii.

Joanna Jabłonowska, Kamila Dzierżyk