Zapraszamy na rok szkolny 2016/2017

Niepubliczne  Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. św. Jana Pawła II na Osiedlu Jeziorna w Ełku – zapisy już od 15 lutego do wyczerpania miejsc.

To będzie niezapomniany czas pełen radości i miłości oraz wszechstronnego rozwoju Waszych Dzieci.

Katolickie Przedszkole „U Lolka” mieści się w nowym budynku o wysokim standardzie. Pracownicy naszego przedszkola dbają o wysoką jakość wychowania i edukacji, a każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Uczymy umiłowania do Boga i Ojczyzny oraz otwartości na drugiego człowieka.

Przedszkole „U Lolka” oferuje opiekę w godz. 6:00-17.00. Stała opłata miesięczna za pobyt dziecka w naszym przedszkolu wynosi 290 zł plus koszt wyżywienia 8 zł za dzień. Na drugie dziecko z rodziny przysługuje bonifikata i stała opłata wynosi tylko 80 zł.

„Zerówka”

Mamy szczególną ofertę dla grupy zerówkowej 5-6 latków zapisujących się do naszego przedszkola. CZESNE GRATIS za pobyt dziecka od 6.00 do 13.00. Pobyt dziecka po 13.00 do 17.00 – 80 zł miesięcznie. Możliwość wykupienia obiadów.