Aktualności

Bal Karnawałowy 2023!

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 16.02.2021r.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za swoich ulubionych bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motyle , piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci udały się na poczęstunek.