Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

20 lutego w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu „U Lolka” odbył się bal karnawałowy. Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój, ponieważ jak wiadomo bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Nauczycielki dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do świetnej zabawy. Natomiast rodzicie postarali się, aby dzieci w tym dniu były nie do poznania, poprzez swoje stroje. W tym dniu mogliśmy spotkać m.in. strażaków, policjantów, księżniczki itp.

Pani Dominika Nowakowska, która na co dzień prowadzi zajęcia taneczne w naszym przedszkolu, poprowadziła zabawę karnawałową. Dzięki temu dzieci zgodnie się bawiły, wykonując wspólnie układy taneczne.

W trakcie zabawy próbowaliśmy  słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. Na koniec zabawy zrobiliśmy wspólne zdjęcie, uwieczniając tę świetną zabawę. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Zobacz zdjęcia.