Aktualności

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sali i radosna muzyka –
w takiej atmosferze bawiły się dzieci 24 lutego podczas balu karnawałowego w naszym przedszkolu. Przedszkolaki
z dumą prezentowały bajeczne stroje i z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a zatem w przedszkolnych salach można było spotkać księżniczki, smerfy, krasnoludki, biedronki, piratów, policjantów i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć
i wymienić. Dzieci (podzielone na grupy) tuż po śniadaniu udały się do sali na I piętrze, gdzie zostały mile powitane przez zaproszone specjalnie na tę okazję panie animatorki. Panie przygotowały wiele ciekawych gier oraz zabaw muzycznych, które bardzo przypadły do gustu wszystkich przedszkolakom. Miłą niespodzianką była również wata cukrowa. Jednak najjaśniejszym punktem całego programu było niewątpliwie spotkanie z Myszką Minnie.
Każde dziecko chętnie pozowało z wyjątkowym gościem do pamiątkowych zdjęć. Czas zabawy karnawałowej minął szybko i radośnie. Zadowolone i lekko zmęczone dzieci wróciły do swoich grupowych sal, gdzie z nadzwyczajnym apetytem zjadły obiad i udały się na poobiedni odpoczynek. A na podwieczorek na wszystkie dzieci czekały, zgodnie
z tradycją tłustego czwartku, pyszne faworki, które zostały przygotowane w naszej przedszkolnej kuchni.

Dziękujemy panie Izie i panie Karolinie, czyli naszym animatorkom, za wspaniałą zabawę.
Dziękujemy również rodzicom za pomoc w organizacji balu karnawałowego!