Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych

W niedzielę – 29 października 2017 roku o godz. 1100 po Mszy Świętej w Przedszkolu „U LOLKA” odbył się Bal Wszystkich Świętych.

Tego dnia było jak w niebie. Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Mogliśmy spotkać min.: Marię, św. Józefa, patrona naszego przedszkola – św. Jana Pawła II, Siostrę Faustynę, błogosławioną Hiacyntę i wielu innych świętych. Natomiast wszystkie panie z przedszkola były aniołami. Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tylu świętych osób.

Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały – przy akompaniamencie Pana Marcina, poznane piosenki. Brały również udział w licznych grach i konkursach prowadzonych przez panie z przedszkola.

Bal był zarówno dla dzieci jak i rodziców inspiracją do poznania świętych oraz naśladowania ich życia.

Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów oraz słodkiego poczęstunku, który był zwieńczeniem wspólnej zabawy.

Balem Wszystkich Świętych pokazujemy, że dzień 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych przypomina prawdę o powszechnym powołaniu do świętości. Każdy z nas wierzących jest do niej powołany.

Zdjęcia z balu do obejrzenia w naszej galerii.

Kamila Dzierżyk