Dzień Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka.

W dniu 17.01.2020r. w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego człowieka, dlatego       w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich bliskich i zrobiły dla nich niespodzianki. Każda grupa przygotowała dla Dziadków piękny występ artystyczny, słodki poczęstunek oraz własnoręcznie wykonane upominki.

Licznie przybyli goście z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie występów. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najpiękniej wyrazić swoją miłość, szacunek i oddanie. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Zwieńczeniem każdej uroczystości były wspólne zabawy i konkursy, w których Dziadkowie chętnie brali udział.

To był naprawdę wyjątkowy dzień! Szczęśliwe twarze babć i dziadków oraz uśmiechnięte buzie przedszkolaków pokazują jak wiele radości przyniosło wszystkim to spotkanie. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!

Zobacz zdjęcia.