Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

W styczniowy czas wpisane są szczególne dni, które wzbudzają radosne emocje – to Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie są nieocenionym skarbem dla swoich wnuków. Jak nikt inny, potrafią oni wlać w serce otuchę, radość, napełnić dzieciństwo ciepłem i miłością.

Dlatego w podziękowaniu za ich wielkie serce w dniach 21 – 22 stycznia 2021 r. w każdej grupie przedszkolnej odbyły się uroczystości związane z ich świętem. Niestety nie mogliśmy gościć naszych Babć i Dziadków w przedszkolu, jednak dzieci przygotowały dla nich specjalnie nagrane przedstawienia oraz samodzielnie wykonane upominki.

Kochanym Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia: długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha, wiary, nadziei i miłości oraz wszelkich łask Bożych.

Zobacz zdjęcia.