Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej.

Dnia 14.10.2019 r. w Katolickim Przedszkolu U LOLKA odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął dyrektor ks. dr Tadeusz Białous, który przywitał wszystkich nauczycieli oraz  pracowników  przedszkola .

Przedstawienie przygotowała grupa PSZCZÓŁKI pod kierunkiem pani Anny Kulik. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Wychowankowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o ich dobro.

Każdy z nauczycieli otrzymał w podziękowaniu piękną różę. Na zakończenie akademii głoś zabrała p. dyrektor Dorota Lagiera, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii dzieci udały  się do  swoich sal.

Zobacz zdjęcia z uroczystości.