Dzień Papieski

Dnia 14.10.2016 r. w naszym przedszkolu „U LOLKA” wspominaliśmy wielkiego człowieka jakim był święty Jan Paweł II. Tegoroczny – XVI Dzień Papieski obchodziliśmy pod hasłem „JAN PAWEŁ II – BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA”. Święty Jan Paweł II pozostał w pamięci ludzi jako papież, który obdarzał miłością i dobrocią. Niósł radość, pocieszenie, przebaczenie i pomoc. Był człowiekiem miłosiernym.

Na początku Ksiądz Dyrektor przywitał wszystkich i pokrótce przypomniał nam postać Jana Pawła II.

Wyrażając naszą wdzięczność za Świętego Jana Pawła II, który był wielkim darem Pana Boga dla naszej ojczyzny, dzieci z naszego przedszkola, pod czujnym okiem pań nauczycielek, przygotowały krótki program słowno – muzyczny dotyczący Ojca Świętego. Następnie wszyscy odśpiewaliśmy ulubioną pieśń Jana Pawła II. Kolejnym punktem dnia były PIERWSZE urodziny przedszkola „U LOLKA”. Wspólnie zaśpiewaliśmy „sto lat…” …nam wszystkim. Zakończeniem dnia były pyszne KREMÓWKI, które zjedliśmy ze smakiem, życząc sobie wzajemnie dalszych sukcesów oraz nieustannej opieki Patrona naszego przedszkola – Świętego Jana Pawła II.

Kamila Dzierżyk

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.