FESTYN EDUKACYJNY „UŚMIECHNIĘTE 4 ŁAPY”

FESTYN  EDUKACYJNY  „UŚMIECHNIĘTE 4 ŁAPY”

Dnia 04.10. 2019r. w Światowy Dzień Zwierząt oraz Dzień Świętego Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii, nasze przedszkole wzięło udział w VI festynie edukacyjnym „Uśmiechnięte 4 łapy”. Młodsze grupy rozmawiały tego dnia o świętym Franciszku, a starsze uczestniczyły w festynie, którego organizatorem było Centrum Edukacji Ekologicznej i Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Warunkiem uczestnictwa była zbiórka karmy dla zwierząt, do której z ochotą przyłączyły się dzieci z naszego przedszkola. Na festynie czekało na dzieci wiele atrakcji, można było spotkać i porozmawiać z ludźmi, których praca bądź pasja związane są z opieką nad zwierzętami, gry i zabawy tematyczne, dmuchany plac zabaw oraz malowanie twarzy.

Miłym zakończeniem festynu było ognisko z kiełbaskami. To był z pewnością miły dzień.

Zobacz zdjęcia.