GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA SIÓSTR URSZULANEK W AUGUSTOWIE

Dnia 20 października 2015 r. nasze przedszkole odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Urszulanek w Augustowie im. Jana Pawła II. Spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą. Po wspólnej modlitwie wszystkie dzieci powróciły do przedszkola, gdzie nasi Goście zaprezentowali niezwykle piękny i bogaty program artystyczny o naszym patronie – św. Janie Pawle II. Mogliśmy również usłyszeć hymn Przedszkola Sióstr Urszulanek.

Po występie naszych miłych Gości, miejsce na scenie zajęły dzieci z grupy „Koniczynki’. Po wzruszających występach nadszedł czas na zabawę – wszyscy doskonale bawili się przy popularnych piosenkach: Boogie woogie, Misie szare, itp. Dużą przyjemność sprawiła dzieciom również zabawa z chustą animacyjną. Wielką niespodzianką było pojawienie się pięknej księżniczki, która przygotowała wszystkim milusińskim słodkie niespodzianki. Po emocjonujących chwilach wszyscy udali się na pyszny obiad.

Spotkanie było tak miłe, że żal było się rozstać. Już planujemy kolejne!

Dorota Górska