„Iskierki” i „Aniołki” ponownie w Radiu Bayer FM !!!

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Dzieci z naszego przedszkola bardzo kochają zwierzęta i doskonale wiedzą, jak należy się nimi opiekować, dlatego też przedstawiciele najstarszych grup wraz w wychowawczyniami – p. Dorotą Lagierą i p. Joanną Sadurską – wybrali się do Radia Bayer FM w Ełku. „Iskierki” oraz „Aniołki” w piękny sposób przybliżyły wszystkim słuchaczom postać św. Franciszka Asyżu, który był wyjątkowym miłośnikiem przyrody i wszelkiego stworzenia. Ponadto dzieci rozmawiały o tym, jak należy troszczyć się o zwierzęta oraz chętnie opowiadały o swoich pupilach. Na zakończenie audycji nasze przedszkolaki zaśpiewały przy akompaniamencie gitary piosenkę pt. „Pola papuga”.

Emocji było dużo, zwłaszcza, że niektóre dzieci były w radiu po raz pierwszy, ale wszystko udało się wspaniale! Mamy już zaproszenie na kolejną audycję.

 

Dziękujemy serdecznie dziennikarzom pracującym w Radiu Bayer FM za miłe przyjęcie naszej grupy!

Zapraszamy do wysłuchania nagrania i obejrzenia zdjęć:
https://bayerfm.eu/niepubliczne-katolickie-przedszkole-u-lolka-w-elku-4/