„Iskierki” z wizytą w Radiu Bayer FM

11.01.2019 r. dzieci z Katolickiego Przedszkola „U Lolka”, w ramach cyklicznych spotkań, wzięły udział w audycji na żywo „Ahoj Kapitanie! Kierunek Przedszkole”. W studiu pojawili się reprezentanci najstarszej grupy: Marysia, Julia, Michał, Kasia, Dominika, Natalka, Nikola, Iza i Julka. Audycję prowadziły panie Dorota Lagiera i Joanna Sadurska.

Zima w pełni, mróz nie odpuszcza, więc głównym tematem spotkania były oczywiście zabawy i sporty zimowe. „Iskierki” chętnie opowiadały o swoich ulubionych zabawach
i sportach zimowych oraz omawiały zasady bezpiecznej zabawy na śniegu. Nie zabrakło również pięknych zimowych piosenek i wesołych zagadek. Przedszkolaki nie zapomniały także o Kochanych Dziadkach. Dzieci wypowiadały się na temat „Jak spędzam czas
z Dziadkami?”, a na zakończenie audycji złożyły wszystkim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia i zaprosiły do przedszkola na wyjątkową uroczystość przygotowaną z okazji Ich Święta.

 

To była niezapomniana wizyta, a kolejna już niebawem!!!

Zapraszamy do wysłuchania nagrania i obejrzenia zdjęć!
https://bayerfm.eu/katolickie-przedszkole-u-lolka-w-elku-3/#more