„JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA”- ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU „U LOLKA”

„JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA”- ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU „U LOLKA”

Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków. 10 listopada 2017 roku, tuż przed obchodami Święta Niepodległości w całym kraju, także przedszkolaki z naszego przedszkola obchodziły to wielkie Święto. Cała społeczność przedszkolna wyglądała w tym dniu pięknie i odświętnie, a biało-czerwone kokardki i flagi dopełniały całości.

Dzieci z najstarszych grup ,,Iskierki” i „Koniczynki” przygotowały program artystyczny. Dzieci razem z nauczycielkami zaśpiewały hymn państwowy. Występ przedszkolaków, ich zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został ogromnymi brawami wspaniałej publiczności. Celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. To była wspaniała lekcja patriotyzmu.

Na zakończenie wszyscy odśpiewali piosenkę „Orzeł Biały”. Przedszkolaki w atmosferze powagi uczciły to jakże ważne dla każdego Polaka Święto.

Zdjęcia w galerii.