Karnawał w naszym przedszkolu.

Karnawał w naszym przedszkolu.

Karnawał to czas zabawy i radości. W dniu 7 lutego 2018 roku dzieci z grup: „Aniołki’, „Iskierki” i „Koniczynki” wybrały się do Sali Zabaw „Tropiko”. Wyjazd ten był alternatywą balu karnawałowego.

Zabawa przebiegała we wspaniałej atmosferze. Były tańce, zabawy z piratem, gry zręcznościowe, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbu oraz na zakończenie słodkie przyjęcie. Dzieci bawiły się znakomicie. To był bardzo udany wyjazd.

Natomiast dzieci z młodszych grup, tj.: „Słoneczka” i „Pszczółki”, tego dnia, wzięły udział w tradycyjnym balu karnawałowym. Panie z przedszkola postarały się, aby nasze przedszkole wyglądało nadzwyczajnie. Sala balowa przystrojona była balonami i kolorowymi ozdobami.

Dzieci przebrały się w kolorowe stroje wcielając się w rolę bohaterów kultowych bajek. Wszyscy bawili się wesoło przy dźwiękach znanych przebojów. Muzyka płynąca z głośników inspirowała do szalonej zabawy. Pełni pozytywnej energii pląsaliśmy w parach, kole oraz korowodach. Z uśmiechem na ustach śpiewaliśmy teksty słyszanych hitów, skacząc
i klaszcząc z radości.

W trakcie zabawy mieliśmy okazję, choć przez chwilę, poczuć się jak modele i modelki prezentując swoje stroje.

Zabawę zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz pracowników przedszkola, za co bardzo dziękujemy!

Wspomnienia z tego dnia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Joanna Sadurska, K. Dzierżyk.