Karnawał w „Tropico”

W dniu 10.02.2017r., po śniadaniu grupy: „Aniołki”, „Iskierki” i „Koniczynki” wybrały się do Sali Zabaw „Tropico” w Ełku. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, co wiązało się z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia.

Wyjazd ten, był alternatywą tradycyjnego balu karnawałowego. Dzieci radośnie spędziły czas wspólnie się integrując.

Przedszkolaki miały możliwość zabawy na ogromnej konstrukcji składającej się z labiryntów, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, trampolin, armatek na piłeczki, palmowej karuzeli, ściany interaktywnej „knoocker” i z wielu innych atrakcji. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił układając domki z dużych klocków oraz składając różne konstrukcje.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji pożegnaliśmy się z tym bajkowym miejscem i wróciliśmy do przedszkola.
Dzieci nie mogą doczekać się już kolejnego wyjazdu w takie miejsce.

zdjęcia w naszej galerii