Konkurs „Bombka Bożonarodzeniowa 2019” – rozstrzygnięty!

Dnia 9 grudnia w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” został rozstrzygnięty wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczno – techniczny na „Bożonarodzeniową Bombkę 2019”.
Konkurs skierowany był do dzieci i rodzin naszego przedszkola. Jego celem było podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz angażowanie rodziców
i dzieci do wspólnej pracy.
Zainteresowanie konkursem z roku na rok rośnie, do konkursu zgłoszono 35 bombek wykonanych techniką dowolną.
Dnia 06 grudnia 2019 r. komisja konkursowa dokonała oceny prac, biorąc pod uwagę ich walory estetyczne, tj. zastosowana kompozycja, kolorystyka, dodatki, oryginalność pomysłu oraz dobór wykorzystanych materiałów plastycznych. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne. Jednak po wnikliwej ocenie udało się. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria 3-4 latki , gr.: „Koniczynki”, „Motylki”, „Słoneczka”
I miejsce: Miłosz Dziekoński
II miejsce: Ada Wielopolska
III miejsce: Gabriela Kosakowska
Wyróżnienia:
Franciszek Kupiński
Julia Milewska
Alicja Jabłońska

Kategoria 5-6 latki, gr. Pszczółki”, „Aniołki”, „Iskierki”
I miejsce: Natan Kowalski
II miejsce: Dominik Sakowski
II miejsce: Wiktor Barankiewicz
III miejsce: Wiktoria Wójcicka
Wyróżnienia:
Maria Balcerzak
Aleksandra Kościuk
Natalia Nowosadko

NAGRODA SPECJALNA:
Iga Kowalewska
Zuzanna Nowakowska

Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Natomiast wszyscy uczestnicy – upominek i dyplom. Każdy członek rodziny, który włączył się do konkursu otrzymał podziękowanie za trud włożony w tworzenie pięknych prac.
Komisja Konkursu składa serdeczne podziękowania dzieciom i ich rodzinom za pełną zaangażowania pracę i gratuluje osiągnięć wspaniałym młodym artystom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Ewa Podgórska
Edyta Wielgat