KONKURS „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA 2020” – ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA 2020” – ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA 2020” – ROZSTRZYGNIĘTY!

Dnia 11.12.2020 r. został rozstrzygnięty wewnątrzprzedszkolny konkurs na „Bożonarodzeniową Bombkę 2020”. Konkurs skierowany był do dzieci i rodzin naszego przedszkola, a jego celem było kultywowania polskiej, świątecznej tradycji oraz rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia i wyobraźni plastycznej, a także integracje rodziny podczas wykonywanej pracy. Wybór laureatów był niełatwym zadaniem. Dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Na konkurs wpłynęło 35 bombek. Komisja, miała bardzo trudne zadanie, by wybrać spośród tylu pięknych prac te najładniejsze.

Jury w składzie:

  • Ks. dr Tadeusz Białous – dyrektor Niepublicznego Katolickiego Przedszkola
    „U Lolka”
  • Pani Jolanta Waszkiewicz – dyrektor do spraw administracyjnych N. K. P. „U Lolka”
  • Pani Katarzyna Żywno – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Sz. P. w Mrozach
  • Pani Marzene Gadomer – szefowa kuchni N. K. P. „U Lolka”
  • Pani Jolanta Bernatowicz – pomoc kuchenna N. K. P. „U Lolka”

Po długich obradach Komisja Konkursowa dokonała oceny i wyłoniła laureatów.

Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

I – Kategoria 3-4 latki

I miejsce –  Lena Rudziewicz
II miejsce – Liliana Podgórska
III miejsce – Tymon Pruszyński
Wyróżnienia – Adam Mikołaj Krugły
Wyróżnienia – Jan Domański

II – Kategoria 5-6 latki

I miejsce –  Jakub Mienik
II miejsce – Natalia Nowosadko
II miejsce – Nata Kowalewski
III miejsce – Rozalia Bobryk
III miejsce – Malwina Ostrowska
Wyróżnienia – Iga Kowalewska

Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Był to wyjątkowy konkurs, który jak co roku dostarcza wiele wrażeń i świątecznego nastroju. W tym roku konkursowe bombki udekorują choinki w naszym kościele, jak również na naszym przedszkolnym korytarzu.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w konkursie. Gratulujemy pomysłowości i pięknych prac. Brawo dla laureatów!
Życzymy Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Ewa Podgórska, Oliwia Domańska, Edyta Wielgat

Zobacz zdjęcia.