Konkursu „Bombka Bożonarodzeniowa 2018” – rozstrzygnięty!

11 grudnia w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” został rozstrzygnięty konkurs
na „Bożonarodzeniową Bombkę 2018”.

Konkurs skierowany był do dzieci i rodzin naszego przedszkola. Jego celem było podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz angażowanie rodziców i dzieci do wspólnej pracy.
Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza („Motylki”, „Słoneczka”) i grupa starsza ( „Pszczółki”, „Aniołki”, „Iskierki”).
Do konkursu zgłoszono 30 bombek wykonanych techniką dowolną.
Jury w składzie:

• Pani Jolanta Waszkiewicz – dyrektor do spraw administracyjnych K. P. „U Lolka”
  • Pan Marian Podlecki – emerytowany Nadleśniczy Nadleśnictwa Rajgród
  • Pani Danuta Mierzwińska

dokonało oceny prac, biorąc pod uwagę ich walory estetyczne, tj. zastosowana kompozycja, kolorystyka, dodatki, oryginalność pomysłu oraz dobór wykorzystania materiałów plastycznych. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne. Jednak po wnikliwej ocenie udało się.
Grupa młodsza:

1. Miejsce – Jakub Mielnik
  2. Miejsce – Malwina Ostrowska
  3. Miejsce – Jan Piwowarczyk

Wyróżnienie – Gabriela Kosakowska
Rozalia Bobryk

Grupa starsza:

1. Miejsce – Natan Kowalski
  2. Miejsce – Michał Włodkowski
  3. Miejsce – Wiktoria Wójcicka

Wyróżnienie – Zuzanna Ciborek
Magdalena Hinc

Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Natomiast wszyscy uczestnicy – słodki upominek i dyplom. Również każdy rodzic otrzymał podziękowanie za trud włożony w tworzenie pięknych prac.
Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i udział w konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów we wspólnym – rodzinnym działaniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Edyta Wielgat