Mamo, tato wolę wodę!

Mamo, tato wolę wodę!

Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. Jana Pawła II w Ełku po raz pierwszy bierze udział w edukacyjnej przygodzie w ramach 10 edycji ogólnopolskiego programu „Mamo, tato wolę wodę!”. Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” jest prowadzony przez Żywiec Zdrój nieprzerwanie od 2009 roku przy wsparciu Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka. Zgodnie z założeniami Organizatora celem programu jest promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci przedszkolnych i ich rodziców, informowanie o korzyściach zdrowotnych płynących z picia wody, a także ekologicznego stylu życia.

Dzieci „U Lolka” aktywnie uczestnicząc w zajęciach nie tylko zdobyły wiedzę na temat wody, ale również zaprzyjaźniły się z głównymi bohaterami programu: Zdrojkiem, Zosią oraz Krzysiem.

Jesteśmy dumni ze swoich podopiecznych oraz ich rodzin, ponieważ zarówno dzieci, jak i rodzice naszego przedszkola z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem włączyli się do realizacji programu. A każde zajęcia wzbudzały ciekawość co wydarzy się następnym razem.
Zarówno dzieci jak i rodzice naszego przedszkola z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem włączyli się do realizacji programu.
Zwieńczeniem tegorocznej przygody ze Zdrojkiem było „Święto Wody”…

Zobacz raport z programu ze zdjęciami.