Mikołaj zawitał do przedszkola „U LOLKA”.

W poniedziałek, 5 grudnia 2016 roku nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Przybył do naszych najmłodszych grup „Pszczółek” i „Aniołków”, tuż przed południem.

Święty Mikołaj był zaniepokojony nieobecnością grup starszaków – „Koniczynek” i „ Iskierek”, ale szybko go uspokoiliśmy mówiąc, że spotka się z nimi później, ponieważ te grupy pojechały zwiedzić Jego wioskę.

Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. Na koniec uwieczniliśmy spotkanie na wspólnej fotografii, aby rodzice mogli oglądać zdjęcia na stronie internetowej i wspólnie cieszyć się z mikołajek.