Biskup św. Mikołaj w Przedszkolu  ,,U Lolka”

6 grudnia w dniu liturgicznego wspomnienia św. Biskupa Mikołaja w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z wyczekiwanym przez dzieci  gościem. Tradycyjnie jak co roku odwiedził nas św. Mikołaj. Swą obecnością sprawił, że na twarzach wszystkich zagościł uśmiech . Dzieci zaśpiewały dla św. Mikołaja piosenkę, po czym nastąpi moment rozdania prezentów. Św. Mikołaj bardzo mocno interesował się, czy dzieci były grzeczne? Zapytał  również, czy się modlą? W odpowiedzi  dzieci pomodliły się modlitwą  ,,Aniele Boży Stróżu mój”.

Przedszkolaki  podziękowały  św. Mikołajowi dzień wcześniej upieczonymi pierniczkami. Każdy z naszych maluchów chciał mieć zdjęcie ze św. Mikołajem. Głos dzwoneczka oznajmił, że pora ruszać w dalszą drogę . Mamy nadzieję, że o nas nie zapomni i odwiedzi również w przyszłym roku.

Zobacz zdjęcia.