O zakończeniu roku szkolnego.

„Smutno w sercu każdemu z nas,
żegnać przedszkole przyszedł nam czas…”

Żegnaj przedszkole!
23 czerwca 2020 r. w Katolickim Przedszkolu „U Lolka” najstarsze grupy żegnały przedszkole. W tym roku szkolnym przedszkole opuściły dzieci, które w większości były
z nami od momentu powstania naszej placówki. Dla „Aniołków” i „Iskierek” zakończył się czas wspólnych przedszkolnych zabaw i spotkań oraz wspólnej pracy. Przez lata obserwowaliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i rozkwitały. Dzieci, z zagubionych  i trochę niepewnych maluszków, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych wyzwań.

Pierwsza część tej pięknej i niezwykle wzruszającej uroczystości rozpoczęła się  o godz. 10.00. Nasze kochane starszaki z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki o latach spędzonych w przedszkolu. Był też czas na oglądanie zdjęć i prezentacji multimedialnych przygotowanych specjalnie na tę okazję. Nie zabrakło również wzruszających podziękowań i życzeń.

O godzinie 15.00 dzieci wraz z rodzicami i pracownikami przedszkola uczestniczyły we mszy świętej. Ksiądz Tadeusz Białous, dyrektor Katolickiego Przedszkola „U Lolka”, modlił się za wszystkie dzieci kończące przedszkole, ich rodziców oraz za kadrę pedagogiczną i wszystkich pracowników przedszkola. Po mszy świętej nastąpiło uroczyste wręczenie dzieciom dyplomów i upominków.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom!!! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za cały rok przedszkolny, pełen wyzwań i sukcesów, a wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

„Iskierki” i „Aniołki” już za Wami tęsknimy !!!

Fragment piosenki „Do widzenia, żegnaj Lolku ”:
Do widzenia, żegnaj Lolku,
my musimy odejść stąd.
Z żalu płaczą nasze serca,
nie przyjdziemy tu już więcej,
do widzenia Lolku, żegnaj dziś.
Odchodzimy już do szkoły,
a tak dobrze było nam.
Zostawiamy naszą wdzięczność
za te dni spędzone tutaj.
Do widzenia Lolku żegnaj dziś…