Obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

W dniu 15 listopada 2018r w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w sali na górze, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków czas.

Podczas występu dzieci z Grupy „Aniołki” recytowały wiersze i śpiewały piosenki patriotyczne opowiadające o historii Polski. Odśpiewały też hymn Polski.Występ przedszkolaków, ich przygotowanie i wielkie zaangażowanie zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązanie do kraju ojczystego.

Inscenizacja w wykonaniu Aniołków sprawiła, że dzień 15 listopada stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci naszych „Małych Polaków”.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Dorota Supińska