OFERTA

PRZEDSZKOLE OFERUJE:

• fachową opiekę pedagogiczną,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • wychowanie w duchu katolickim i patriotycznym,
  • atrakcyjne zajęcia, barwne uroczystości i mnóstwo niespodzianek przewidzianych w kalendarzu imprez przedszkolnych,
  • liczne zajęcia dodatkowe (język angielski, język niemiecki, glottodydaktyka, terapia pedagogiczna, piłka nożna, eksperymenty/szachy, zajęcia logopedyczne, gimnastyka korekcyjna, zajęcia wokalne, taneczne, muzyczno-rytmiczne, judo, zajęcia rozwijające zdolności matematyczne, plastyczne, zajęcia z kucykiem),
  • spotkania z ciekawymi ludźmi (autorytetami),
  • wysokie standardy bezpieczeństwa,
  • przestronne, dobrze wyposażone sale dydaktyczne (z łazienkami),
  • nowoczesny plac zabaw,
  • pyszne, zdrowe posiłki, przygotowywane we własnej kuchni (śniadanie, zupa, drugie danie, podwieczorek)

Przedszkole mieści się w nowo wybudowanym budynku, który jest nowoczesnym obiektem, spełniającym wszystkie normy pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Budynek położony jest w zielonym, zacisznym zakątku z dala od zgiełku i zanieczyszczeń ruchliwych ulic. W przedszkolu funkcjonuje 5 grup zróżnicowanych wiekowo. Wykwalifikowana i starannie dobrana kadra pedagogiczna dba o wysoką jakość wychowania i edukacji. Dzieci wspierane są w rozwijaniu swoich zdolności, wdrażane do działań twórczych, udziału w konkursach oraz aktywności ruchowej. W przedszkolu realizowane są ogólnopolskie programy i projekty.

Przedszkole funkcjonuje cały rok (z dwutygodniową przerwą wakacyjną). Godziny otwarcia: 6.00 – 17.00. Stała opłata miesięczna wynosi: 290 zł (plus koszt wyżywienia)

Ważne: W ramach promocji „Zerówka” otrzyma we wrześniu za darmo pakiet edukacyjny (koszt pakietu to ok. 200 zł).

ZASADY DZIAŁANIA NASZEGO PRZEDSZKOLA:

• tworzymy warunki do indywidualnego rozwoju dziecka z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości,
  • dbamy o atmosferę pełną zrozumienia, akceptacji i bezpieczeństwa,
  • przygotowujemy dziecko do życia w zgodzie z samym sobą, z innymi i otaczającym światem,
  • dążymy do partnerskiego współdziałania ze środowiskiem rodzinnym,
  • starannie przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej,
  • rozwijamy zainteresowanie pięknem i bogactwem naszej Ojczyzny.

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE „U LOLKA” będzie miejscem, które zapewni Państwa dziecku wspaniałą zabawę, ciekawe zajęcia, fachową opiekę i bezpieczeństwo.

ZAPRASZAMY!!!

W Wielki Piątek (19.04.2019 r.) przedszkole jest zamknięte.

PRZYPOMINAMY O PRZERWIE WAKACYJNEJ: 29.07. – 09.08.2019 r.

OFERTA