Pasowanie na przedszkolaka w przedszkolu „U Lolka”

Pasowanie na przedszkolaka w przedszkolu „U Lolka”

„I DZIEWCZYNKI , I CHŁOPAKI TO DZIŚ DUMNE PRZEDSZKOLAKI”

W dniu 14.11.2019r. w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka.

Był to szczególny dzień oraz ogromne przeżycie dla najmłodszych  dzieci oraz ich pierwszy publiczny występ.

Podczas uroczystości dzieci z grupy „Koniczynki” oraz część dzieci z grupy „Motylki” zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu ksiądz dyrektor Tadeusz Białous dokonał pasowania używając wielkiej kredki. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki.

Uwieńczeniem uroczystości było wspólne zdjęcie oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

Zobacz zdjęcia.