PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2017 „ SŁONECZKA” I „ PSZCZÓŁKI”

Czternasty listopada był wyjątkowym dniem dla naszych najmłodszych przedszkolaków, którzy w tym roku po raz pierwszy przekroczyli prób przedszkola. Przez kilka ostatnich tygodni dzieci nabierały odwagi i doświadczenia w prezentowaniu swoich umiejętności na małej przedszkolnej scenie. I stało się. We wtorek odbyła się wielka uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. W tym dniu przybyło do przedszkola wielu gości: rodzice, dziadkowie i rodzeństwo naszych najmłodszych przedszkolaczków.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem przybyłych gości przez Panią wicedyrektor oraz przedstawiciela starszych grup.

Dzieci zaprezentowały piosenki oraz układy taneczne do utworów muzycznych, których uczyły się od września. Wszystkie Przedszkolaki dzielnie stawiły czoła wyzwaniu i odważnie się zaprezentowały. Swoim radosnym występem udowodniły, że zasługują na przyjęcie w poczet społeczności naszego przedszkola. Z wielką dumą i przejęciem powtórzyły słowa przyrzeczenia, a Ksiądz Dyrektor Tadeusz Białous dokonał pasowania przez dotknięcie ramienia każdego dziecka ogromną czerwoną kredką. Przedszkolaki, otrzymały pamiątkowy dyplom i upominek z małym słodkim co nie co.

Uroczystość zakończył integracyjny, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków.

Kulik Anna