PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU „U LOLKA”.

Wtorek – 8 listopada 2016 roku na pewno na długo zapamiętają najmłodsze dzieci z grup „Pszczółki” i „Aniołki” z naszego Katolickiego Przedszkola „U LOLKA”.

Tego dnia zostały zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Było to bardzo ważne wydarzenie – pierwsza, tak doniosła uroczystość w ich życiu. W tym szczególnym dniu najmłodszym towarzyszyli ich rodzice oraz dziadkowie i babcie.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem przybyłych gości przez Panią wicedyrektor oraz przedstawicieli starszych grup. Kolejnym punktem był występ taneczny przedszkolaków z grupy „Koniczynki”.

Następnie przedszkolaki z grup „Pszczółki” i „Aniołki” – weszły na scenę przy dźwiękach piosenki „Koniki”, którą pięknie zaśpiewali i zatańczyli. Swoją krótką część artystyczną najmłodsi rozpoczęli od wspólnego odśpiewania „Hymnu Polski”. Następnie, na dowód tego, że dużo potrafią, zaprezentowały swoje umiejętności. Po części artystycznej „Pszczółki” oraz „Aniołki” złożyły uroczyste ślubowanie, w którym obiecały być dobrymi kolegami, zgodnie się bawić, nie płakać, wszystko zjadać, kochać swój kraj oraz głosić Słowo Boże.

Następnie Ksiądz Dyrektor Tadeusz Białous dokonał aktu pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili, każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek.

Uroczystość zakończył integracyjny, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków.

Zdjęcia z pasowania do obejrzenia tutaj.