Pożegnania nadszedł czas…

Czerwiec to jeden z najradośniejszych miesięcy w roku. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje!!!

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbyło się 24 czerwca.  Był to wyjątkowy czas, ponieważ w tym dniu żegnaliśmy dzieci 6-letnie, które już od września będą uczniami szkoły podstawowej. Iskierki oraz Pszczółki wraz z wychowawczyniami przygotowały piękny program pożegnalny dla młodszych kolegów. Występ rozpoczął się polonezem. Następnie dzieci śpiewały wzruszające piosenki oraz recytowały wiersze, wspominając miłe chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Były też piękne podziękowania dla dyrekcji, pracowników przedszkola oraz rodziców.
O godzinie 15.00 odbyła się uroczysta msza św., w której udział wzięli również rodzice i bliscy naszych absolwentów.  Podczas liturgii ks. dr Tadeusz Białous, dyrektor naszego Katolickiego Przedszkola, dziękował Bogu za kończący się rok szkolny oraz modlił się za całą społeczność przedszkolną. Po mszy św. nastąpiło wręczenie dzieciom dyplomów i upominków. Rodzice także otrzymali specjalne podziękowania za aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. Na zakończenie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Raz jeszcze gratulujemy naszym 6-latkom!!!

Rodzicom serdecznie dziękujemy za cały rok szkolny, pełen wyzwań i radości. Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole oraz miłych wspomnień z przedszkola, a WSZYSTKIM słonecznych i bezpiecznych wakacji!