Przedstawienie “Pszczółka Kaja i przyjaciele”

Przedstawienie “Pszczółka Kaja i przyjaciele”

13 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu gościliśmy krakowskich aktorów Teatru Duet, z pouczającym i wesołym spektaklem pt. “Pszczółka Kaja i przyjaciele”.

Wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w bardzo zabawny sposób do świata zwierząt. Przedszkolaki poznały sympatyczną pszczółkę Kaję i jej przyjaciela trutnia Kucia, a także różnych mieszkańców łąki.

Bajka w sposób przystępny przekazała wiedzę przyrodniczą, a także uczyła adaptacji w nowych warunkach. W trakcie przedstawienia dzieci przypomniały sobie różne owady, zwierzęta, ich zwyczaje oraz wygląd. Z radością śledziły nieporadność trutnia Kucia. Przedszkolaki miały również okazję włączyć się w akcję przedstawienia, wspólnie przeżyć przygody głównych bohaterów i poczuć się prawdziwymi aktorami.

Przedstawienie wywołało u małych widzów uśmiech i zaciekawienie. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami.

Zobacz zdjęcia.