Przedszkole „U Lolka” w Radiu Bayer FM

Przedszkole „U Lolka” w Radiu Bayer FM

Dzień 2 marca 2018 r. był wyjątkowy dla dzieci z „Iskierek” i „Koniczynek”. Przedstawiciele najstarszych grup, w ramach cyklicznych spotkań, wzięli udział w audycji na żywo „Ahoj Kapitanie! Kierunek Przedszkole”. Tym razem dzieci z naszego przedszkola pięknie opowiadały o zwierzakach – zarówno tych domowych, jak i dzikich. Okazało się, że dzieci znają bardzo wiele gatunków zwierząt, potrafią też omówić zasady sprawowania opieki nad zwierzętami domowymi i wymienić zagrożenia wynikające z kontaktów z obcymi zwierzętami. Nie zabrakło również zagadek, wierszyków i wesołych piosenek o ulubionych zwierzątkach.

Emocji było dużo, ale wszystko udało się wspaniale! Mamy już zaproszenie na kolejną audycję.
Zapraszamy do wysłuchania nagrania i obejrzenia zdjęć!
https://bayerfm.eu/przedszkole-u-lolka-w-elku-2/