Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Święty Jan Paweł II i dzieci”

Z radością informujemy, iż w naszym przedszkolu po raz czwarty odbył się Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II i dzieci”. Celem konkursu było rozbudzenie twórczej postawy przedszkolaków, integracja nauczycieli, rodziców i dzieci wokół wartości Jana Pawła II. Niesłabnące zainteresowanie świadczy o tym, jak wielkie znaczenie ma osoba Jana Pawła II dla najmłodszego pokolenia. Pokolenia, które nie miało okazji poznać Ojca Świętego. Pokolenia, które zna Jana Pawła II z przekazów dorosłych. Dlatego tak ważna jest rola nas w przybliżaniu najmłodszym osoby i nauczania Jana Pawła II.

Uczestnikami konkursu były dzieci z ełckich przedszkoli. Przedszkolaki miały okazję poprzez różnorodną formę artystyczną wyrazić to jak, Ojciec Święty kochał dzieci.  Gratulacje, ponieważ wszystkie prace były wykonane bardzo ciekawie.

W tym roku na konkurs wpłynęło 35 prac plastycznych. Jury oceniało prace pod kątem: pomysłowości, samodzielności, estetyki  i interpretacji tematu.

Dnia 22.10.2018r komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

KATEGORIA 3-4 LATKI:

1. Rozalia Bobryk – Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. Św. Jana Pawła II w Ełku
  2. Wiktoria Waszkiewicz – Miejskie Przedszkole „Słoneczna Ósemka”
  3. Hanna Kordowska – Miejskie Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Ełku

Wyróżnienie:

• Jakub Mielnik – Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. Św. Jana Pawła II w Ełku
  • Wiktor Podgórski – Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. Św. Jana Pawła II w Ełku
  • Katarzyna Baranowska – Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. Św. Jana Pawła II w Ełku
  • Adrianna Karwowska – Niepubliczne Przedszkole „Tęczowy Zakątek” w Ełku

KATEGORIA 5-6 LATKI:

1. Marcelina Grzywacz – Niepubliczne Przedszkole Językowe „ABC Akademia Przedszkolaka” w Ełku
  2. Aleksandra Kossakowska – Miejskie Przedszkole i Żłobek „Ekoludki” w Ełku
  3. Alicja Sznajder – Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko”

Wyróżnienie:

• Wojciech Świć – Przedszkole Niepubliczne „Promyk” w Ełku
  • Anna Wójtowicz – Miejskie Przedszkole „Słoneczna Ósemka” w Ełku
  • Mary Barbara McDonough – Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka” im. Św. Jana Pawła II w Ełku

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie za  to, że możemy wspólnie szerzyć tę piękną ideę. Zapraszamy już za rok.

Dorota Supińska

Zobacz galerię zdjęć.