Rozstrzygnięcie Konkursu „Wielkanocne Jajko – twórczość rodzinna”

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu „U Lolka” został ogłoszony Konkurs plastyczno-techniczny „Wielkanocne Jajko – twórczość rodzinna”.

Celem było rozbudzanie zainteresowania symboliką i tradycjami Świąt Zmartwychwstania Pańskiego; krzewienie obyczajowości ludowej; rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej w zdobieniu wielkanocnych jajek; kształtowanie wrażliwości estetycznej; promowanie aktywności twórczej dzieci.

W dniu 15 marca 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Przedszkolaki z wszystkich grup wraz z rodzicami usłyszeli werdykt.

Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne. Wszystkie prace okazały się oryginalne, a zaangażowanie oraz pomysłowość przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania.

Dzieci podzielono na dwie kategorie – grupa starsza i młodsza. Po wnikliwej ocenie udało się wyłonić zwycięzców.

I dzieci młodsze:
MIEJSCE I – Rozalia Bobryk, grupa – „Słoneczka”
MIEJSCE II – Michał Włodkowski, grupa – „Pszczółki”
MIEJSCE III – Paweł Jusiel, grupa – „Słoneczka”

Wyróżnienie – Olaf Bujnowski, grupa – „Słoneczka”
Wyróżnienie – Lena Kuligowska, grupa –„Pszczółki”

I dzieci starsze:
MIEJSCE I – Wiktoria Wójcicka, grupa – „Aniołki”
MIEJSCE II – Maciej Kurzątkowski, grupa – „Iskierki”
MIEJSCE III – Aleksandra i Michał Kościuk, grupa –„Aniołki”

Wyróżnienie – Joanna Buza, grupa – „Iskierki”
Wyróżnienie – Mary Mc Donough, grupa – „Iskierki”

Wszystkich uczestników konkursu nagrodzono drobnymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Składamy gratulacje laureatom, wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców za pełną zaangażowania pracę z dziećmi. Zachęcamy do uczestnictwa w konkursach, ponieważ jest to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia razem czasu oraz zacieśniania więzi rodzinnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.

GRATULACJE!
Edyta Wielgat i Kamila Dzierżyk