Spotkanie integracyjne w grupie “Aniołki”

W piątek 18.06.2021 r. grupa “Aniołki” z Katolickiego Przedszkola “U Lolka”, w ramach spotkania integracyjnego bawiła się wspólnie z rodzicami i nauczycielkami na ognisku na placu przedszkolnym. Tego dnia dopisała piękna słoneczna pogoda, a dzieci już od rana były podekscytowane i nie mogły doczekać się spotkania z rodzicami. Zabawa rozpoczęła się oficjalnym powitaniem wszystkich zebranych przez Panie z grupy. Następnie wybrzmiały dźwięki gitar i wszyscy śpiewali piosenki zarówno te znane dzieciom, jak i te dla rodziców.

Rodzice ze swoimi pociechami wzięli czynny udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną. Nie zabrakło baniek mydlanych, gry na instrumentach, gry w piłkę i innych atrakcji przygotowanych na ten dzień. Oczywiście bardzo wyczekiwane było wspólne ognisko i pieczenie smacznych kiełbasek. Nauczycielki zorganizowały także konkurencję – przeciąganie liny – mamusie kontra tatusiowie, podczas której wszyscy uczestnicy się śmiali.

Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać. Cieszymy się, że po długiej przerwie mogliśmy spotkać się w tak licznym gronie, a rodzice i kadra przedszkola mieli okazję do bliższego poznania się i wspólnego udziału w zabawach.

Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszym “Aniołkom” i ich bliskim.

Zobacz zdjęcia ze spotkania