SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

„Wszystkie śmieci są nasze!” – to hasło tegorocznej akcji sprzątania świata organizowanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku oraz Nadleśnictwo Ełk. W tym ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Katolickiego Przedszkola „U Lolka”. Dnia 19 września dzieci z starszych grup zadbały o uprzątnięcie śmieci z terenu wokół przedszkola, z radością patrząc na efekty swojej pracy. Poprzez udział w akcji staraliśmy się zakorzenić w dzieciach poczucie odpowiedzialności za czyste i zdrowe środowisko naturalne.
Po trudach sprzątania śmieci dzieci czekała miła niespodzianka w postaci pysznych kiełbasek pieczonych na ognisku.
Dziękujemy organizatorom za zapewnienie materiałów do sprzątania, a także prowiantu na ognisko.