Tak obchodziliśmy Dzień Kobiet…

Tak obchodziliśmy Dzień Kobiet…

W Katolickim Przedszkolu „U Lolka” już 1 marca 2019 r. odbyła się uroczystość
z okazji Dnia Kobiet. Zaproszone Panie przybyły do przedszkola, żeby razem świętować ten szczególny dla nich Dzień. Spotkanie rozpoczęło się od najserdeczniejszych życzeń skierowanych do wszystkich uczestniczek imprezy. Dalszą część uroczystości poprowadził znany „śpiewający akordeonista z Łomży” Michał Sawicki. Panie znakomicie bawiły się przy takich piosenkach, jak: „Tak bardzo się starałem”, „Czy te oczy mogą kłamać”, „Płoną góry, płoną lasy” czy też „Bałkanica”. Utwory w wykonaniu pana Michała Sawickiego bardzo rozbawiły
i  jednocześnie wzruszyły zgromadzone Panie do łez. Gromkie brawa i podziękowania za występ przez długi czas nie cichły.

Wszystkim Paniom dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór i do zobaczenia na kolejnym koncercie już za rok.

Zobacz galerię zdjęć.