Teatrzyk „Koziołek Pacanołek”

10 stycznia 2018 roku dzieci z przedszkola „U LOLKA” w Ełku miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Koziołek  Pacanołek”. Spektakl zaprezentował Teatr „Duet”.

Nasze przedszkolaki bardzo lubią przedstawienia teatralne. Tym razem przyjechali do nas goście z bajką interaktywną z elementami edukacyjnymi na podstawie „Koziołka Matołka”. Dzieci uczyły się jak być dobrym, przyjacielskim i uczynnym.

Głównym przekazem edukacyjnym była przyjaźń.

W trakcie przedstawienia dodatkowo zaaranżowana była scena w straży pożarnej, dzięki której dzieci, mogły nauczyć się jak zachować się w sytuacji wybuchu pożaru. Bajka uczyła jak należy się zachowywać, gdy grozi nam niebezpieczeństwo. Wiele można było się dowiedzieć i świetnie bawić. Na koniec  zatańczyliśmy  z  Koziołkiem Matołkiem i Małpką.