Teatrzyk – „Przygody Misia Podróżnika”

Teatrzyk – „Przygody Misia Podróżnika”

Ciekawe przygody Misia zwanego podróżnikiem poznały dzieci z naszego przedszkola oglądając spektakl Teatru „Duet” z Krakowa. Artystów gościliśmy 15 maja 2019r o godzenie 10.30.

Miś Zbyś zwiedził z dziećmi wiele krajów, spotykając po drodze Koziołka Matołka, Bociana Kle Kle z Polski, Żurawia z dalekiej Japonii i Dziewczynkę Kruszynkę. Spektakl poprzez zabawę i perypetie Misia Zbysia pokazał dzieciom jak pomoc i dobroć okazywana innym do nas wraca oraz, że nazbyt częste i zbyt długie korzystanie z urządzeń elektronicznych np. laptopa czy telefonu warto zamienić choćby na spacer po okolicy, czy ciekawe zabawy z kolegami. Dzieci mogły brać czynny udział w przedstawieniu, bardzo żywiołowo reagowały na piosenki i zabawy zaproponowane przez Misia Zbysia i jego przyjaciół. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z aktorami z Teatru „Duet”.

Zobacz zdjęcia.