WIZYTA W SALONIE FRYZJERSKIM

WIZYTA W SALONIE FRYZJERSKIM

W dniu 19 czerwca 2017 roku przedszkolaki odwiedziły pobliski salon fryzjerski. Celem wizyty było poznanie zawodu. Dzieci z grupy „Aniołki” miały możliwość zapoznania się z pracą fryzjerki. Zobaczyły strzyżenie i modelowanie włosów, a także mogły zapoznać się z wyposażeniem zakładu. Przedszkolaki skorzystały również z mycia włosów – oczywiście „na niby”. Dzieci obserwowały panią fryzjerkę i zadawały pytania. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć, że ta praca wymaga dużo wysiłku i cierpliwości.

Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości.

Serdecznie dziękujemy pani Danusi z Salonu Fryzjerskiego „Glamour” za wspaniałe spotkanie i za zaproszenie.

Zdjęcia z wizyty w galerii.

Edyta Wielgat, Kamila Dzierżyk